השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם  עיצוב כניסה לבית

  בזכות עיצוב כניסה לבית נשדרג בהצלחה את המרחב הפרטי שלנו – מבחינה אסתטית ופונקציונלית כאחד. מדי יום, בבואנו לחזור לביתנו הקט, אנו עוברים דרך הכניסה הראשית כאשר במקביל אנו נוהגים לשים מספר פריטים חשובים במבואה של הבית. עם זאת, כדי שחלל זה לא יראה עמוס אלא נעים ומזמין – יש לעצב אותו כהלכה. פעולה זו תתבצע על הצד הטוב ביותר בזכות שירותיה של מעצבת הפנים ציפורה סלנר גבריאל. מעצבת פנים זו היא בעלת הסטודיו TSG – Tsipora Salner Gavriel. כמו כן, ציפורה סלנר גבריאל הינה מעצבת פנים יצירתית, מוכשרת ובעלת אמירה ומשיכה טבעית לאסתטיקה ולחדשנות.

   

  ליצור אמירה משמעותית בזכות עיצוב כניסה לבית

  מדי בוקר אנו מתחילים יום נוסף מתוך שאיפה לנהל אותו על הצד הטוב ביותר – ולחזור במהרה לביתנו הקט. אכן, הרגע בו אנו פותחים את דלת הבית ועוברים דרכה הינו אחד המאושרים ביותר. במקביל לכך, חשוב לתחזק את הכניסה לבית כהלכה כמו גם לרענן את המראה שלה בהתאם לטעמנו האישי. כך, הכניסה תענה על הצרכים שלנו במדויק וכמובן – תשדר אמירה אסתטית מרשימה.

  בעת מלאכת השדרוג של הבית, רבים מאתנו חושבים בראש ובראשונה על הנראות של החדרים השונים. החל מהסלון, המטבח, חדר העבודה ועד השירותים – כל חלל נושא בחשיבות רבה ללא כל ספק. עם זאת, השלב הראשון ליצירת הרמוניה בתוך הבית מתחילה בהיבט הבא: עיצוב כניסה לבית. למעשה, בזכות כניסה מרשימה לבית ניצור רושם ראשוני מוצלח; מראה אשר יניב מחמאות רבות מצד האורחים שלכם.

  כאמור, מלאכת עיצוב הכניסה של הבית נושאת חשיבות רבה. במילים אחרות, מדובר בהרבה למקום בו תניחו את המפתחות או את הדואר. כאן, תוכלו לחשוף בהצלחה את אישיותכם וטעמכם האישי לכל אורח. בשל כך, יש לפנות אל מעצב פנים מוכשר בעל חזון יצירתי. בזכות שיתוף פעולה זה תתקבל התוצאה הרצויה.

   

  עיצוב כניסה לבית

   

  עיצוב כניסה לבית – לשתף פעולה עם המומחית

  כדי ליצור הרמוניה עיצובית, חדשנית ומרשימה בבית, מומלץ להתחיל בעיצוב הכניסה שלו. מעוניינים גם אתם לבצע משימה זו? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל מעצבת הפנים ציפורה סלנר גבריאל, בעלת הסטודיו TSG – Tsipora Salner Gavriel.

  מלאכת עיצוב כניסה לבית פרטי תתבצע על ידי הגורמים המנוסים ביותר; בעלי מקצוע המחזיקים בעין חדה, אמירה אישית וחזון אסתטי ופונקציונלי כאחד. ביתנו הפרטי הינו המרחב החשוב ביותר, מקום בו אנו מרגישים נינוחים וכמובן – מארחים חברים וקרובי משפחה. כדי שתוכלו ליצור רושם ראשוני מוצלח, כמו גם ליצור הרמוניה מרשימה מהרגע הראשון בו נכנסים לביתכם – מומלץ ליצור קשר עם מעצבת הפנים ציפורה סלנר גבריאל. מעצבת פנים זו, אשר בבעלותה הסטודיו TSG – Tsipora Salner Gavriel, מתמחה בעיצוב ובתכנון פנים של בתים פרטיים, דירות ומשרדים; יכולות המתבססות על הידע, הכישורים והרצון להעניק לאחרים.

   

  עיצוב כניסה לבית פרטי: לעצב ולתכנן במדויק

  כאמור, ביתנו הקט הינו המרחב הבטוח שלנו, המקום אליו אנו חוזרים בשמחה ואושר. לצד בני משפחה וחברים, אנו מבקשים ליצור חיים מלאי מטרה, כיף ונחת. במקביל לכך, חשוב לא פחות לתכנן כראוי את חדרי הבית השונים ובעיקר – את הכניסה לבית הפרטי. למעשה, חשיבות של חלל זה הינה רבה. וזאת, לאור העבודה שהוא משמש בתור קבלת הפנים הראשונית עבור האורחים אשר עושים את הצעד הראשון מעבר לסף הדלת.

  בשל כך, מומלץ ביותר לפנות אל מעצב פנים בעל ניסיון, הבנה וידע בכל הנוגע לעיצוב בכניסה. לאורכו של שיתוף פעולה זה, יהיה עליכם לדון במספר היבטים מרכזיים. כמו מה למשל? בין היתר, רצוי לדון בסוג התאורה. החל מהמנורות ועד הפמוטים – אלמנטים עיצוביים אלו יוסיפו טאץ' עיצובי כמו גם יעניקו תאורה מדויקת.

  כמו כן, חשוב לא פחות לתכנן את החלל כך שיראה מסודר. בין אם מדובר ביצירת שטח אחסון ובין אם מדובר במקום ישיבה בהתאם לשטח הקיים – היבטים אלו ואחרים יצרו כניסה מרשימה לבית, בכך אין כל ספק

  .

   

  לעצב את בית חלומותיכם

  כל אחד ואחת מאתנו חולמים בבוא הזמן לגור בבית חלומותינו. חלק בלתי נפרד מיצירת המרחב העומד בדרישותינו כולל את עיצוב הכניסה אליו. כדי להשלים משימה זו על הצד הטוב ביותר, אתם מוזמנים לפנות אל מעצבת הפנים ציפורה סלנר גבריאל, בעלת הסטודיו TSG – Tsipora Salner Gavriel.

   

  עיצוב כניסה לבית

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם   מאמרים נוספים

   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי